سرامیک آشپزخانه مدرن موجب مرگ نوعروس هندی شد

در حقیقت سرامیک آشپزخانه مدرن همیشه راحت، زیبا و کاربردی هستند. در حال حاضر، این او است که بیشترین تقاضای مصالح ساختمانی را دارد.

دامنه سرامیک آنقدر گسترده است که نمی توان ساختمان واحدی را تصور کرد که در آن از این نوع پوشش کاربردی و بادوام استفاده نشود.

کاشی و سرامیک به خودی خود نسبت به سایر مصالح ساختمانی و انواع سرامیک ها دارای مزایایی است، مقاوم در برابر آتش و نسوز هستند جریان الکتریسیته را هدایت نمی کنند که در محل استفاده از این سرامیک مهم است.

همچنین کاشی و سرامیک پخته شده محصولی سازگار با محیط زیست و ایمن برای محیط زیست است، زیرا به دلیل رویکرد صحیح به فرآوری، خطر مواد مضر و خطرناک کاهش می یابد.

مکانی که بیشتر از کاشی و سرامیک استفاده می شود آشپزخانه، حمام، توالت، راهرو و اتاق های دیگر است. بله، درست است سرامیک ها را می توان در همه جا استفاده کرد.

سرامیک

به عنوان مثال، در آشپزخانه، آن را در جایی قرار می دهند که یک سینک سرامیکی از قبل نصب شده است که درست مانند سرامیک، نگهداری و تمیزی آن آسان است.

دلیل مقاومت در برابر آب و کاربردی بودن استفاده از آن است که سرامیک به یک ماده ضروری در هر خانه تبدیل شده است. رنگ های مختلف و سایه های متنوع به شما امکان می دهد چنین شاهکارهایی ایجاد کنید که هیچ کس را بی تفاوت نمی کند.

شکل سرامیک های آشپزخانه می تواند مستطیل یا مربع باشد، همچنین نمونه های اصلی تری نیز وجود دارد – شش ضلعی. اگرچه شکل پیچیده مستلزم هزینه های اضافی است که ممکن است افراد را شگفت زده و ناامید کند.

اگر می‌خواهید سرامیک هایی با اندازه‌ها یا قطرهای مختلف انتخاب کنید، کاملاً ممکن است آنها را با یکدیگر ترکیب کنید یا موزاییکی بسازید که در پس زمینه انواع دیگر سرامیک ها بسیار سودمند به نظر برسد.

استفاده از سرامیک های ساده با چند رنگ یا با نوعی الگو بسیار محبوب است. ترکیبات هندسی در سبک آرت نوو اصلی به نظر می رسند.